Loupané konopné semínko BIO

4 hodnocení

Konopné semínko není větší než pohanka. Je až k nevíře, kolik zdravých a výjimečných látek obsahuje. Bílkoviny, minerály, rostlinné steroly, celé spektrum aminokyselin, esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D, E, antioxidanty, vápník, hořčík, draslík, železo, fosfor, zinek a další a další. Baleno v 500g dóze

300 Kč
Kategorie: Konopné semínka
 

Zdraví v hrsti

Konopné semínko není větší než pohanka. Je až k nevíře, kolik zdravých a výjimečných látek obsahuje. Bílkoviny, minerály, rostlinné steroly, celé spektrum aminokyselin, esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D, E, antioxidanty, vápník, hořčík, draslík, železo, fosfor, zinek a další a další. Tato nálož prospěšných látek má preventivní charakter a může pomáhat při léčbě: kardiovaskulárních onemocnění, akné, ekzémů, lupénky a dalších kožních problémů, astmatických a dýchacích potíží, oslabené imunity, detoxikaci organismu, únavy, migrény a boleti hlavy, roztroušené sklerózy, rakoviny, HIV, Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby, cukrovky, metabolických potíží (bolesti žaludku, problémy se zažíváním), mozkové mrtvice, zapomínání, kloubů, svalů a šlach, vypadávání vlasů, lámavosti nehtů, hormonálních změnách (laktace, menopauza).

 

Pro maminky, pro sportovce, prostě pro všechny

Zařadit konopná semínka do svého jídelníčku mohou všichni bez výjimek. Neobsahují lepek a jejich jemnou oříškovou chuť si oblíbí i děti. Konopná semínka jsou velice důležitá pro kojící matky, protože mohou zvyšovat laktaci a množství gamma-linolenové kyseliny (GLA) v mateřském mléce. Sportovci ocení schopnost odbourávání metabolitů kyseliny mléčné, tedy rychlou regeneraci a menší bolestivost svalů po namáhavém tréninku.

 

Semínka loupaná s pečlivostí

V Natuwee používáme semínka z českého ekologického pěstování. Vyrostla bez pesticidů a chemických látek. Semínka neobsahují THC, nemají tedy vliv na psychické procesy a vnímání.

 

Lžíce pro prevenci, dvě pro léčbu

Pro předcházení nemocí doporučujeme jednu lžíci semínek ráno na lačno. Při léčbě nemocí dvě lžíce. Semínka a jejích oříškovou chuť si vychutnáte kdykoliv během dne v polévkách, salátech, dozdobíte si jimi jogurt nebo doplníte misku oříšků se sušeným ovocem ke zdravému mlsání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

3,5 4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole: