O Natuwee


Znáte ty příběhy, kdy moderní medicína nepomohla, ale staleté receptury ano? My je také známe a začali jsme se o ně více zajímat. Hledali jsme přírodní látky, které by pomohly zejména od kožních problémů. Brzy jsme narazili na zázračnou rostlinu, která udivuje přírodní i běžné lékařství už tisíce let.  

 

mast

Začátky

Překvapilo nás množství vlastností, které ovlivňují tělesné i duševní zdraví. A tak začala naše cesta za výrobou a zdokonalováním konopných produktů.
mast

Konopná mast

Začali jsme u konopné masti, která si brzy získala oblibu u lidí trpících atopickým ekzémem a bolestí kloubů. S další vylepšenou recepturou jsme vám mohli představit kelímek konopné masti, kterou může používat celá vaše rodina.
mast

Zázračné látky

Postupným testováním látek, studiem a konzultací s odborníky jsme objevili další vlastnosti a vyladili složení tak, aby naše výrobky obsahovaly co možná nejvíce účinných látek z konopí.
mast

Jsme první

Na této cestě jsme dosáhli našeho, prozatím, největšího úspěchu - výrobou kosmetiky s čistým obsahem CBD. Jsme tak první výrobci na českém trhu, kterým se to povedlo.
mast

Certifikáty

Tímto však naše úsilí neskončilo a další prací jsme získali všechny potřebné certifikáty. A pozitivní hodnocení vás, kteří jste se rozhodli léčit své problémy kosmetikou Natuwee.
mast

Natuwee jste vy

Brzy jsme přišli na to, že nejlepšími poradci a inspirací jste právě vy. Diskutujeme s vámi vaše problémy a hledáme cesty, jak je vyléčit nebo zmírnit.

 

Zároveň se držíme našeho prvotního závazku - používat přírodní organické látky nejlépe českého původu. Udržovat a vylepšovat kvalitu, objevovat nové receptury, být inovativní a také rozšiřovat povědomí o léčbě konopnými produkty. Nejsme jen další kosmetická firma na trhu, ale továrna na zdraví pro všechny.

 

kdoje 

 

kdoje