Sušené květy konopí BIO

4 hodnocení

Objevte kouzlo domácích čajů, nálevů, koupelí a odvarů ze sušeného konopí Natuwee, které pochází z českého ekologického pěstování. Velikost: 40 g 

 

iko_svege

  • Skladem
220 Kč
Kategorie: Sušené konopí
Hmotnost: 0.04 kg
 

Uvařte si vlastní medicínu

Objevte kouzlo domácích čajů, nálevů, koupelí, odvarů a zábalů ze sušeného konopí. Po staletí konopí lidem pomáhá od bolestí kloubů, migrén, kožních problémů i dýchacích obtíží. Využití sušeného konopí je ale mnohem širší.

 

Na pití, na dýchání, na koupání, na cokoliv

Využití sušené konopí je opravdu široké. Můžete z něj uvařit čaj, nálev i odvar na zábaly. Sušené konopí využijete i při aromaterapii, saunování, koupeli a parní lázni. Látky konopí zklidňují podrážděnou pokožku a tlumí bolesti svalů a kloubů. Konopné zábaly mohou při léčbě ekzémů, vyrážek, lupénky. Coby čaj může pomoci s problémy se spaním, zažíváním i s migrénami. Vlasové zábaly vyživují pokožku i samotné vlasové buňky. Staňte se vlastními léčiteli a uvařte si lék využívaný po staletí.

 

Není to droga?

Sušené konopí Natuwee obsahuje jen velmi nízkou hladinu THC, která splňuje podmínky pro prodej konopných výrobků. Naopak obsahuje vysokou hladinu CBD látky, která příznivě působí na záněty a bolest. Nemá vliv na vnímání a nevyvolává žádné vedlejší účinky spojené s konopím, které je vyhledáváno pro psychotropní vlastnosti.

 

Sušené konopí pochází z českého ekologického pěstování. V Natuwee jako jediní pečlivě vybíráme zdravé květy, které zbavujeme přebytečných listů, které neobsahují tolik léčivých látek, jako samotné květy.  

 

Velikost: 40 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

3,5 4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
1x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: